SLUŽBY

iOS

Offsetová tlač

klasické a skladané letáky, reklamné katalógy, časopisy, foldere, firemné obaly, firemné a produktové brožúry, plagáty, POS materiály, kalendáre ...

Responsive

Digitálna tlač

Nulla et diam sed justo tincidunt imperdiet. Integer vitae ullamcorper turpis, quis bibendum magna. Maecenas et tortor vel nibh commodo aliquet nec eu tellus. Nulla eu dui rhoncus,

Graphic

Post press

Dokončovacie spracovanie šitou väzbou V1 je zabezpečené tromi drôtošičkami Müller Martini a bubnovou drôtošičkou Ferag. Lepená väzba V2 je spracovávaná modernou linkou Kolbus. Tlačiareň poskytuje servis v oblasti mailingových služieb, vlepovanie a vkladanie príloh a predmetov, balenie do fólie, a pod.


Marketing

Špeciálna tlač

Suspendisse dapibus facilisis odio, eget molestie risus consequat eget. Maecenas fringilla ultricies magna, pellentesque facilisis sem tempor sed. Aliquam dictum risus egestas est

Seo

Kreativita a dizajn

Fusce sit amet turpis non quam accumsan rutrum. Nulla facilisi. Donec faucibus, ligula et ultricies vehicula, augue massa egestas eros, ac lacinia leo nulla quis urna. Nam purus neque

Development

Doprava a logistika

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam venenatis tortor in condimentum imperdiet. In vel odio eu mi consequat fringilla. Proin

PROFIL SPOLOČNOSTI

Vznik a filozofia spoločnosti

Spoločnosť D&D International Slovakia vznikla za účelom zhromaždiť všetky tlačiarenské služby, ktoré ľudia potrebujú pod jednou strechou. Kvalita tlače, dizajn, inovatívnosť a distribúcia do všetkých kútov Slovenska sú najdôležitejšie črty spoločnosti, v ktorej pôsobia kvalifikovaní a ambiciózni zamestnanci, vždy pripravený svoju prácu odviesť na 100% a prejaviť kreatívnosť v každej situácií. Od vizitiek až po billboardy, od letákov až po knihy, tlačíme všetko s najkvalitnejšími technológiami a v termíne, ktorý zadáte. Rýchlo, kvalitne a kreatívne.

 • Najmodernejšie technológie spracovania tlače

 • Možnosť tlače a nadčasového grafického spracovania od A po Z

 • Od vizitiek cez časopisy, knihy až po billboardy – kvalitne, rýchlo a moderne

 • Profesionálna individuálna starostlivosť o každého jedného nášho klienta

 • Pravidelná komunikácia s nielen našimi klientmi ale aj s potencionálnymi

 • Záruka prvotriednej kvality a referencie od renomovaných spoločností

Naše zásady:

1
Každý zákazník je pre nás číslo 1

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a zodpovedne. Je pre nás samozrejme ponúknuť Vám najkvalitnejšie služby a v prípade potreby poskytnúť rady v oblasti tlače.

2
Najlepšia kvalita

Naše stroje spĺňajú najvyššie štandardy kvality, aby produkty vo finálnej podobe napĺňali kritéria kladené na kvalitné prevedenie tlače. Snažíme sa o to, aby našu spoločnosť opúšťali len produkty, o ktorých sme presvedčení, že obstoja v silnej konkurencii a s ktorými budete spokojní nielen vy, ale aj my.

3
Inovácie v oblasti tlače

Pracujeme s najnovšími TLACIARENSKÝMI STROJMI a technológiami určenými k spĺňaniu Vašich požiadaviek. Taktiež sledujeme najnovšie trendy na trhu v oblasti tlače a deň čo deň inovujeme, aby sme pre Vás boli prvá voľba, čo sa týka kvality a rýchlosti tlače a dizajnu.

Čo o nás vravia klienti:

 • S našim friendly partnerom D&D International Slovakia s.r.o. spolupracujeme už šiesty rok. Flexibilta, spoľahlivosť, prístupnosť a nadštandartné vzťahy s obchodnými zástupcami sú dôvody, pre ktoré D&D doporučujeme aj ďalej svojim klientom, partnerom a dodávateľom, čo je najlepšia referencia, akú vieme dať…:)

  A3.boot s.r.o.

  marketingová agentúra

 • DSo spolocnostou D&D spolupracujeme uz vela rokov. V dnesnej dobe, ked kvalita a dobra cena su uz samozrejmostou ocenujem hlavne ich pristup a sposob akym riesia problemove situacie. V nasej brandzi cloveku neraz "hori pod zadkom" a D&D ma este nikdy nesklamalo. Mozem sa na nich spolahnut na 100% a to je pre mna najdolezitejsie.

  Peter Marcinkovic

  Effectivity POWERED BY PUBLICIS

 • Maximálna spokojnosť s kvalitou, flexibilitou a cenou.

  Igor vrablic

  doplnit

SPOZNAJTE NÁS

Marek Bobak

Marek Bobak

director

"Nikto Vam nedokaze slubit tolko co ja dokazem splnit" fabularne znejuce kredo, ale drzim sa ho. Kto neuznava sucharov a naopak ocenuje neformalny, ale profesionalny pristup je u mna na tej spravnej adrese.

Mario Grilli

Mario Grilli

senior account manager

Maximalna spolahlivost a 100%-na snaha o Vasu spokojnost. O zakazku sa staram od prijatia objednavky a nespustam ju z oci, pokial si ju spokojny klient neprevezme. V D&D som zacinal ako brigadnik a len vdaka vlastnym schopnostiam, poctivej praci a zodpovednemu pristupu, som na dnesnej pozicii. Tesim sa na kazdu Vasu poziadavku, ktora pre mna znamena vyzvu.

Jan Ondrovic

Jan Ondrovic

account manager

Úspech je pre mna vaša spokojnosť.
A vaša spokojnosť je samozrejmosťou.


Daniel Macura

Daniel Macura

account manager

Aktívny, cieľavedomý, dôsledný, mladý, šikovný s veľkým potenciálom.
A hlavne skromný.:)

Peter Michalik

Peter Michalik

junior account manager

In non placerat tortor, ac venenatis est. Donec diam tellus, molestie id consectetur nec, pharetra quis velit. Nunc viverra felis scelerisque massa gravida, quis posuere eros molestie. Maecenas malesuada neque cursus iaculis euismod. Etiam fringilla rutrum ullamcorper.

Mgr. Patricia Mikulova

Mgr. Patricia Mikulova

front office manager

P-racovitá
A-mbiciózna
T-aktná
R-ozhodná
I-inteligentná
C-ieľavedomá
I-niciatívna
A-sertívna

REFERENCIE

Sorted by: All

Image

48

Pellentesque auctor

consectetur adipiscing elit

Image

26

Pellentesque auctor nuncnunc nunc

eu commodo risus

Image

5

Quisque

ut sapien tempus

Image

18

Nunc tincidunt

mi non suscipit consectetur

Image

37

Mauris luctus pulvinar

felis nec

Image

58

Aenean auctor

erat in purus

Image

11

Aenean

auctor erat in

Image

4

Vestibulum tristique

nisl eu urna hendrerit

Image

63

Ut quam dolor

vestibulum vitae

Image

7

Etiam pharetra interdum

facilisis non

KONTAKT

Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás na nižšie uvedených adresách.

Office spoločnosti

Adresa:
D&D International Slovakia s.r.o.
Vajnorská 135
831 04 Bratislava
Slovensko
Telefón:
+421 2 4463 5174
Fax:
+421 2 4463 5176
Email: